 orbimed@op.pl
Nr konta: 39 1050 1399 1000 0090 3028 6356

  Imię i Nazwisko*

  Adres Email*

  Temat

  Wiadomość

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji

  Zespół Działu Obsługi Pacjenta dostępny pod wskazanym numerem telefonu pozostaje do Państwa dyspozycji w godzinach pracy CM ORBIMED. Mogą Państwo także pozostawić wiadomość poprzez formularz kontaktowy w dowolnym momencie, a tak szybko jak to tylko możliwe, odpowiemy na pytania związane z dostępnością terminów oraz zakresem naszych usług.

  W naszej przychodni można wykonać badania USG dorosłych i dzieci w tym usg bioderek i usg jamy brzusznej, tarczycy, piersi, jąder, węzłów chłonnych, stawów oraz badania dopplerowskie naczyń.

  Zapraszamy do zapoznania się z pakietem naszych usług medycznych

  Centrum medyczne Orbimed oferuje specjalistyczne konsultacje lekarskie u wielu specjalistów, diagnostykę ultrasonograficzną oraz diagnostykę laboratoryjną, w tym badania biochemiczne, hormonalne, bakteriologiczne oraz genetyczne. Kompleksowa pomoc medyczna jest udzielana przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Przychodnia jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  Jacy specjaliści przyjmują w CM Orbimed? Immunolog, ginekolog, urolog, psychiatra, chirurg, ortopeda oraz wielu innych specjalistów, o których informacja znajduje się w zakładce NASZ ZESPÓŁ na naszej stronie.