W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim troską o zdrowie pacjenta. Dlatego staramy się zapewnić opiekę medyczną na jak najwyższym poziomie. Profesjonalnie wykonane badania diagnostyczne umożliwiają rozpoznanie ewentualnego schorzenia i rozpoczęcie właściwego leczenia.

Szeroki pakiet badań

Oferujemy szeroki pakiet badań, z których skorzystać mogą mieszkańcy miasta Tychy. Urolog, ortopeda, psychiatra – w placówce Orbimed możesz umówić się na konsultacje z lekarzami różnych specjalności oraz wykonać szereg specjalistycznych badań.

Zakres świadczonych przez nas usług medycznych obejmuje również ginekologię i położnictwo, diagnostykę i leczenie niepłodności, konsultacje z zakresu endokrynologii, chirurgii i chirurgii naczyniowej. Wśród przyjmujących w naszych przychodniach specjalistów znajduje się również immunolog.  W naszej placówce działa Poradnia immunologiczna, w której przyjmuje dr n. med. Agata Kachel-Flis – specjalista immunolog.

Nasza oferta skierowana jest również do najmłodszych pacjentów. Ważnym badaniem, jakie trzeba wykonać w okresie niemowlęcym, jest USG bioderek. Dr Wanda Ciepła-Łyżwińska, wykonująca USG bioderek niemowląt ma wieloletnie doświadczenie.