W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim troską o zdrowie pacjenta. Dlatego staramy się zapewnić opiekę medyczną na jak najwyższym poziomie. Profesjonalnie wykonane badania diagnostyczne umożliwiają rozpoznanie ewentualnego schorzenia i rozpoczęcie właściwego leczenia mieszkańcom miasta Tychy. USG jamy brzusznej czy USG bioderek to tylko niektóre z badań, które wykonujemy. Dobro pacjentów jest naszym priorytetem.

“Salus aegroti suprema lex”

“Zdrowie pacjenta najwyższym prawem”

— Hipokrates

Szeroki pakiet badań

Oferujemy szeroki pakiet badań, z których skorzystać mogą mieszkańcy miasta Tychy. Urolog, ortopeda, psychiatra – w placówce Orbimed możesz umówić się na konsultacje z lekarzami różnych specjalności oraz wykonać szereg specjalistycznych badań.

Zakres świadczonych przez nas usług medycznych obejmuje również ginekologię i położnictwo, diagnostykę i leczenie niepłodności, konsultacje z zakresu endokrynologii, chirurgii i chirurgii naczyniowej. Wśród przyjmujących w naszych przychodniach specjalistów znajduje się również immunolog. Tychy zapewniają dostęp do lekarzy wielu specjalności, jednak w wielu przypadkach terminy refundowanych wizyt są odległe.

Stała opieka specjalisty

Choroby o charakterze przewlekłym wymagają wdrożenia odpowiedniego leczenia i stałej opieki specjalisty. W naszej przychodni przyjmuje m.in. ortopeda dziecięcy, ginekolog, a także urolog. Tychy to miasto, na którego terenie znajdują się nasze placówki, jednak z naszych usług korzystają mieszkańcy całego województwa śląskiego.

W naszej placówce działa Poradnia immunologiczna, w której przyjmuje dr n. med. Agata Kachel-Flis – specjalista immunolog. Katowice to największe miasto województwa śląskiego, a wielu jego mieszkańców wybiera właśnie nasze poradnie.

Nasza oferta skierowana jest również do najmłodszych pacjentów. Ważnym badaniem, jakie trzeba wykonać w okresie niemowlęcym, jest USG bioderek. Tychy są miastem, w którym usługa ta często wykonywana jest w prywatnych gabinetach. Dr Wanda Ciepła-Łyżwińska, wykonująca USG bioderek niemowląt ma wieloletnie doświadczenie.